O nás

Obytná dodávka přesně na míru

Je pravdou, že v automobilovém průmyslu existuje mnoho různých karavanů a obytných vozů. My jsme šli za svým snem, tak trochu jiným směrem. Díky tomu se nám podařilo vyrobit v roce 2008 první obytnou dodávku. Ne podle sériové výroby, ale podle přání zákazníka. To bylo přesně to, co nás začalo uspokojovat. Naplňovat přání a touhy jednotlivců.

Dokázali jsme během několika let, že naše provedené vestavby jsou přesně to, po čem naši zákazníci touží. A my jim tyto touhy můžeme splnit. Dokážeme si poradit i se starším vozidlem, které zateplíme a vytvoříme zde jednotlivé zóny, klidně i s garáží na kolo či malou motorku. Obytná dodávka bude tímto způsobem připravena poskytnout dokonalý komfort i v chladném období.

Ohýbaný nábytek

Dále umíme vyrobit nábytek na míru a s atraktivním designem, což nám umožňuje samozřejmě velký výběr dekoru, ale předně materiálu. Ten je totiž odolnější, než klasické karavanové desky. Pro naše zákazníky umíme vytvořit prostředí přesně podle jejich potřeb. Aby se zde cítili dobře a také si s sebou na výlet vezli vše, co potřebují. Pokud toužíte po obytné dodávce svých snů, neváhejte nás kontaktovat.